top of page
SHOWREELS

portfolio

DPstudio LOGO Shadow2.png
SHOWREELS

SHOWREELS

Nie musisz przeglądać wszystkich filmów, aby sprawdzić, co konkretnie mamy do zaoferowania i jakim poziomem prac dysponujemy. Showreele to najciekawsze fragmenty, naszej dotychczasowej produkcji w jednym klipie. Szybki podgląd, jak wyglądały poszczególne lata działalności DPstudio. Im nowszy reel, tym więcej doświadczenia, co przekłada się, na bardziej zaawansowane efekty. 

DPstudio Showreel 2016 - CGI - VFX - ANIMATIONS
04:11
DPstudio SHOWREEL 2013
02:43

CIEKAWOSTKI ZE ŚWIATA SHOWREEL

 

 

 

•    Showreele stały się najlepszą formą reklamy oraz pozyskiwania klientów, przez firmy i freelancerów na całym świecie, za sprawą umieszczenia wielu swoich dzieł, w krótkim materiale.

•    Showreele składają się nie tylko z efektów i animacji. W zależności od tego, czym firma się zajmuje, tworzyć je mogą ujęcia filmowe, grafiki, strony internetowe, a nawet same zdjęcia.

•    Nowe showreele, pojawiają się średnio co kilka lat (2-5 lat), w zależności od ilości i jakości zgromadzonego materiału przez daną firmę, lub freelancera.

•    Dobry showreel nie powinien trwać dłużej niż pięć minut, aby nie znudzić widza.

VFX/CGI

VFX/CGI

Projekty wykonane przede wszystkim, na potrzeby branży filmowej, w całości poświęcone postprodukcji. Matte painting, środowiska 3D, symulacje, kluczowanie i inne. Wiele z tych filmów, w końcowych minutach, posiada tzw. breakdown-czyli jak powstawały poszczególne sceny i efekty, zachęcamy do zapoznania się z nimi.